top of page
Avukat Ofisi

HAKKIMIZDA

AVUKAT&ARABULUCU TÜRKAN GÜRTEKİN

Hukuk büromuz; 30 yılı aşkın süre önce Avukat & Arabulucu Türkan PELVAN GÜRTEKİN tarafından Avcılar'da kurulmuş, şahıs ve şirket özelinde gelişen müvekkil portföyü ile bölgenin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Sahip olduğu mesleki tecrübe ve iş disiplini ile müvekkillerinin güvenini kazanan hukuk büromuz, hukuki süreçteki öngörülerinin isabetliliği ile de başarıya ulaşmayı prensip haline getirmiştir.

Gelenekçi değil, yenilikçi bir kimlikle hareket etmek, güncel mevzuat değişimlerini ve bilgi teknolojilerini yakından takip ederek dinamik kalmak bizce önemlidir.

Müvekkilin yargısal süreçteki beklentileri ve dava konusu uyuşmazlık hakkındaki hassasiyetleri yol haritamızdır. Vekalet ilişkisinin kurulmasıyla başlayan “uzun yol arkadaşlığında” müvekkilin süreçten bilgi sahibi olmasını sağlayacak her türlü geri bildirim yöntemine başvurmak, bunu daha verimli hizmet vermek adına alanında uzmanlaşmış kadromuzla organize biçimde yerine getirmek önceliğimizdir. Arabuluculuk konusunda da tüm tecrübemiz ile beraber anlaşmazlıklarınızı çözümleyebilmek adına işçi, işveren uyuşmazlıkları ve ticaret uyuşmazlıkları alanında uzmanlığımız ile sizlerleyiz.

bottom of page